Pāriet uz galveno saturu

Mēs izgatavojam prezervatīvus jau vairāk nekā 80 gadus. Tādēļ nevienu nepārsteigs tas, ka Durex prezervatīvi ir populārākie visā pasaulē.

Visi mūsu prezervatīvi ir izgatavoti tikai no augstākās kvalitātes izejmateriāliem. Un katru no tiem elektroniski pārbauda, lai konstatētu caurumus un defektus. Turklāt mēs esam līderi inovāciju jomā.

Tas nozīmē, ka visi standarta Durex prezervatīvi tagad ir “viegli uzvelkami” — tos var viegli un ātri uzvilkt, un tie ir daudz ērtāki.

Katrs Durex prezervatīvs tiek pārbaudīts elektroniski, lai pārliecinātos par tā derīgumu.

Turklāt tiek atlasīti nejauši izvēlēti paraugi no katras prezervatīvu partijas, lai veiktu stingrākas pārbaudes.

Kad ir izmērīts prezervatīvu paraugu biezums un garums, tiek veikta piepūšanas pārbaude, lai noteiktu izturību pret pārsprāgšanu un elastīgumu (parasti Durex prezervatīvs var uzņemt 40 litrus gaisa nepārsprāgstot).

Tiek veikts arī ūdens noplūdes tests.

Prezervatīvu paraugus piepilda ar ūdeni, atstāj karājoties vienu minūti un veļ pa dzēšpapīru, uz kura parādās jebkura noplūde.

Katru mēnesi Durex rūpnīcās veic aptuveni divus miljonus ūdens noplūdes testu.

Ja paraugs neiztur kādu no pārbaudēm, tiek atsaukta visa prezervatīvu partija!

Durex prezervatīvi nosaka kvalitātes standartus visā pasaulē, izpildot vai pārspējot visus valstu un starptautiskos standartus.

Mēs pat esam paaugstinājuši Durex kvalitātes simbola prasības, lai arī turpmāk atrastos vienu soli priekšā normatīvu izpildē.

Lūk, piemērs...

Saskaņā ar piepūšanas pārbaudes starptautisko standartu prezervatīvam jāspēj uzņemt 18 litrus gaisa. Taču mūsu prasība ir 22 litri, un parasti Durex prezervatīvā ietilpst 40 litri gaisa.

Nē. Prezervatīva biezums ne vienmēr atspoguļo tā drošumu.

Durex aromatizētie prezervatīvi ir galvenokārt paredzēti vaginālajam seksam. Taču, ja Jūs vēlaties tos izmantot orālā seksa laikā, lubrikants nav bīstams, ja to gadās norīt. Ja tas ticis lietots orālā seksa laikā, mēs iesakām izmantot jaunu prezervatīvu vaginālajam seksam.

Nav veikti pētījumi par prezervatīvu sniegumu, ja tie tiek izmantoti ūdenī vai zem ūdens. Ja tos izmanto šādos apstākļos, var pieaugt risks, ka prezervatīvs noslīdēs. Lai gan jūras ūdenī esošajam sālim nav negatīvas iedarbības uz prezervatīvu materiāliem, pastāv augsta iespējamība, ka tāda būs baseinos izmantotajām ķīmiskajām vielām (piemēram, hloram un ozonam). Vannas eļļu vai citu vielu klātbūtnei ūdenī vai izmantošanai dušā var būt negatīva iedarbība uz lateksa prezervatīvu materiāla īpašībām.

Šobrīd nav izstrādāti īpaši standarti anālajam seksam paredzētu prezervatīvu ražošanai. Jo īpaši anālā seksa laikā ieteicams pēc prezervatīva uzvilkšanas uzklāt uz tā papildu lubrikantu uz ūdens vai silikona bāzes, lai samazinātu iespējamību, ka tas pārplīsīs vai noslīdēs.

Tā kā produkta informācijas izpēte ir ļoti laikietilpīga, mēs sniedzam informāciju par preču sērijas numuru tikai tiesībsargājošajām iestādēm. Taču mēs varam jums sniegt vispārīgu informāciju.

Kad Durex produkti tiek rūpnīcā iepakoti nosūtīšanai, uz to iepakojumiem un kastēm tiek iespiests sērijas numurs un derīguma termiņš. Parasti sūtījumi nonāk mūsu noliktavās 90 dienu laikā, un pēc tam tiek nogādāti mazumtirdzniecības uzņēmumiem pārdošanai. Derīguma termiņš parāda, cik ilgi produkts spēj kalpot tā, kā norādīts uz marķējuma, balstoties uz zinātniskajiem stabilitātes datiem. Parasti Durex prezervatīvu glabāšanas laiks ir 5 gadi. Šobrīd vienīgais izņēmums ir Durex Real Feel lateksu nesaturošais poliizoprēna prezervatīvs, kura glabāšanas laiks ir 3 gadi.

Piemēram, derīguma termiņš 05.2014. norāda, ka prezervatīvs tika izgatavots 2009. gada maijā un droši vien parādījās mazumtirdzniecībā pēc 2009. gada augusta.

Pārāk ilgi lubrikanti ir tikuši saistīti tikai ar anālo seksu vai vaginālo sausumu.

Taču arvien izplatītāka kļūst tendence lietot lubrikantu seksuālās dzīves uzlabošanai.

Lubrikantus var izmantot, lai paspilgtinātu sajūtas, radītu vairāk prieka vai paaugstinātu dabīgo lubrikācijas līmeni.

Durex Play lubrikanti ir īpaši radīti tam, lai Jūs varētu baudīt izcilāko seksuālo piedzīvojumu!

Nē. Ir daudz iemeslu, kādēļ sieviete varētu piedzīvot maksts sausumu, piemēram, stresa dēļ, pēc dzemdībām, tamponu lietošanas un hormonālo izmaiņu rezultātā.

Jā.

Jebkur.

Durex Play lubrikantus drīkst lietot jebkur uz ķermeņa un pat norīt.

Mēs neiesakām izmantot kairinošos lubrikantus anālā seksa laikā, jo dažiem cilvēkiem var būt augstāka jutība pret to iedarbību.

Daudziem cilvēkiem lubrikanta lietošana kopā ar masāžas ierīci ir īsta atklāsme.

Tas liek masāžas ierīcei vieglāk slīdēt pār ķermeni, sniedzot piesātinātākas sajūtas.

Visus Durex Play lubrikantus drīkst droši lietot kopā ar visu veidu masāžas ierīcēm, un to var viegli noskalot ar ūdeni.

Šajā jomā nav stingru noteikumu. Vislabākā pieeja ir atslābināties, baudīt un eksperimentēt.

Taču, kad Jūs to lietojat pirmo reizi, izspiediet nedaudz lubrikanta uz pirkstu galiem un maigi uzklājiet uz intīmās zonas. Lubrikantu var lietot ar prezervatīvu vai bez tā, kā arī tad, kad prezervatīvs jau uzvilktsvai pirms tā uzvilkšanas.

Centieties neuzklāt pārāk lielu daudzumu lubrikanta pirms prezervatīva uzvilkšanas, jo citādi seksa laikā tas var noslīdēt. Nepieciešamības gadījumā Jūs vienmēr varat uzklāt vairāk.

Personīgās masāžas ierīces ir radītas, domājot par sievietēm, lai gan tās paredzētas lietošanai gan individuāli, gan kopā ar partneri. Turklāt vērts atcerēties, ka arī vīriešiem patīk stimulācija ar personīgo masāžas ierīci.

Durex Intense Pure Fantasy personīgo stimulatoru ir personīga masāžas ierīce, ko drīkst lietot jebkur uz ķermeņa jūsu baudas palielināšanai. Ja Jūs izmantojat masāžas ierīci ģenitāliju stimulēšanai, ieteicams lietot prezervatīvu, lai nenosmērētu ierīci un novērstu baktēriju un mikroorganismu izplatīšanos. Durex Intense Pure Fantasy personīgais stimulators ir ūdensnoturīgs, un to ir viegli notīrīt ar ziepēm un siltu ūdeni atbilstoši instrukcijas norādījumiem. Ja Jūs lietojat masāžas ierīci uz kādas ķermeņa zonas, rūpīgi notīriet ierīci, pirms lietojat to uz citas ķermeņa zonas.

Durex Intense Vibrations produktus drīkst lietot ūdenī. Taču, ja ierīce satur nomaināmu bateriju, piemēram, Durex Intense Delight Bullet, mēs neiesakām to lietot ūdenī.