Pāriet uz galveno saturu

2021-04-06

RECKITT BENCKISER – GLOBĀLAIS PAZIŅOJUMS PAR KONFIDENCIALITĀTI

Laipni lūdzam Reckitt Benckiser uzņēmumu grupas Globālajā paziņojumā par konfidencialitāti („Paziņojums par konfidencialitāti”).

Mēs esam stingri apņēmušies aizsargāt jūsu konfidencialitāti. Šis paziņojums par konfidencialitāti attiecas uz visiem mūsu zīmoliem globāli, un izskaidro, kā mēs apkopojam, izmantojam, izpaužam un aizsargājam jūsu personisko informāciju un ievērojam jebkādas jūsu tiesības, kas izriet no jūsu vietējiem tiesību aktiem.

Šajā paziņojumā par konfidencialitāti „mēs”, „mums” un „mūsu” attiecas uz visiem Reckitt Benckiser grupas uzņēmumiem. Tā kā šis paziņojums par konfidencialitāti ir attiecināms globāli, jūsu personiskās informācijas apkopošana, izmantošana vai izpaušana dažādās valstīs var atšķirties. Šādā gadījumā mēs informēsim jūs par jebkādām īpašām apstrādes darbībām, kas tiek veiktas jūsu valstī.

Jūs personisko informāciju kontrolē Reckitt Benckiser Group plc (tā juridiskā adrese ir 103-105 Bath Road, Slough, Berkshire, SL1 3UH, Apvienotā Karaliste, Eiropa) vai Reckitt Benckiser uzņēmums, kas atrodas jūsu valstī. Attiecībā uz šo tīmekļa vietni, uzņēmums, kas apkopo, apstrādā un kopīgo jūsu personas datus, ir: Reckitt Benckiser (Latvija), kas atrodas Strēlnieku ielā 1A-2. Rīga, LV-1010. Latvija.

Lai skatītu plašāku informāciju par mums, mūsu vietējiem uzņēmumiem, mūsu zīmoliem un mūsu klātbūtni jūsu reģionā, lūdzu, apmeklējiet www.rb.com.

Definīcijas

Ar jēdzienu „Personiskā informācija” (dažās valstīs – „personas dati” vai „personiski identificējama informācija”) mēs saprotam jebkādu informāciju, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu personu. Tas ir plašāks tikai par personiska vai privāta rakstura informāciju un ietver tādu informāciju kā jūsu vārdu, dzimšanas datumu un e-pasta adresi.

Ar jēdzienu „Sensitīva personiskā informācija” (dažās valstīs – „sensitīva personiskā informācija” vai „īpašas datu kategorijas”) mēs saprotam jebkuru personisko informāciju, kas attiecas uz personas rasi vai etnisko izcelsmi, politiskajiem uzskatiem, reliģisko vai filozofisko pārliecību, dalību arodbiedrībā, ģenētiskajiem datiem vai biometriskajiem datiem, kas tiek apstrādāti ar mērķi unikāli identificēt šo personu, ar veselību saistītus datus vai ar personas seksuālo dzīvi vai seksuālo orientāciju saistītus datus. Tas ietver arī informāciju par personas noziedzīgiem nodarījumiem vai sodāmību, kā arī jebkādu citu informāciju, kas attiecināmo datu aizsardzības likumu kontekstā tiek uzskatīta par sensitīvu.

Atsauces

1. Mūsu paziņojuma par konfidencialitāti darbības joma

2. Godīga un likumīga apstrāde

3. Kā mēs iegūstam jūsu personisko informāciju

4. Kādiem mērķiem mēs varam izmantot jūsu personisko informāciju

5. Kam mēs varat izpaust jūsu personisko informāciju

6. Kā mēs aizsargājam jūsu personisko informāciju

7. Jūsu izvēles attiecībā uz tiešo mārketingu

8. Jūsu tiesības

9. Sūdzības

10. Cik ilgi mēs glabājam jūsu personisko informāciju

11. Bērni

12. Pārsūtīšana uz citām valstīm

13. Kā sazināties ar mums

14. Izmaiņas šajā paziņojumā par konfidencialitāti

1.                   Mūsu paziņojuma par konfidencialitāti darbības joma

Mūsu paziņojums par konfidencialitāti attiecas uz visu personisko informāciju, ko mēs apkopojam, izmantojam, kopīgojam vai kā citādi apstrādājam mūsu komercdarbības ietvaros, gan tiešsaistē, gan bezsaistē, kas parāda vai atsaucas uz šo paziņojumu par konfidencialitāti, ieskaitot:

   mūsu tīmekļa vietnes;

   mūsu oficiālās sociālo tīklu lapas;

   mūsu e-pasta vēstules;

   mūsu lietotnes;

   mūsu tiešsaistes un bezsaistes kampaņas, kā arī

   jūsu sarunas vai saraksti ar mūsu pārstāvjiem.

Šajā dokumentā mūsu tiešsaistes aktivitātes tiek dēvētas par „Vietnēm” un mūsu bezsaistes aktivitātes par „Pakalpojumiem”.

Ņemiet vērā, ka mūsu vietnes var saturēt saites uz trešo personu tīmekļa vietnēm, lietotnēm utt., ko mēs nekontrolējam un uz ko neattiecas šis paziņojums par konfidencialitāti. Mēs neuzņemamies atbildību vai saistības attiecībā uz šo trešo personu tīmekļa vietņu, lietotņu utt. saturu un darbībām. Tā kā šīs trešās personas var apkopot jūsu personisko informāciju, mēs iesakām jums iepazīties ar šo trešo personu konfidencialitātes politiku, lai uzzinātu vairāk par to, kā tās izmanto jūsu personisko informāciju.

Mūsu tīmekļa vietnēs tiek izmantoti sīkfaili. Plašāku informācijas par šo tēmu, lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politikā.

Turklāt, izmantojot mūsu vietnes vai pakalpojumus, lūdzu, vienmēr izlasiet arī mūsu lietošanas noteikumus.

2.                   Godīga un likumīga apstrāde

Dažos gadījumos, ja to pieprasa vietējie tiesību akti, mēs varam lūgt jūsu nepārprotamu piekrišanu jūsu personiskās informācijas apstrādei īpašam mērķim.

Jūsu personisko informāciju mēs apkopojam, izmantojam, izpaužam vai kā citādi apstrādājam tikai tad, ja to darīt ir godīgi un likumīgi.

Ja nevēlaties mums izpaust savu personisko informāciju, iespējams, ka mēs nevarēsim jums nodrošināt jūsu pieprasītos produktus un pakalpojumus.

3.                   Kā mēs iegūstam jūsu personisko informāciju?

Personiskā informācija, kas saņemta no jums tieši

Pirmkārt, mēs varam iegūt jūsu personisko informāciju no jums tieši, piemēram, kad piesakāties jaunumu saņemšanai, reģistrējaties mūsu vietnēs, iegādājaties no mums produktus, aizpildāt aptauju, izveidojat komentāru vai pieprasījumu, publicējat informāciju mūsu sociālo tīklu lapās, piesakāties tiešajam mārketingam utt.

Šādā veidā apkopotā informācija var ietvert:

   vārdu;

   adresi;

   e-pasta adresi;

   lietotājvārdu;

   tālruņa numuru (un ierakstus, kad izmantojat mūsu klientu tālruņa līniju);

   kredītkarti vai citu maksājumu informāciju;

   vecumu;

   dzimšanas datumu;

   dzimumu;

   produktu iegādes un lietošanas informāciju;

   mājsaimniecības informāciju;

   informāciju, atsauksmes vai saturu, ko sniedzat attiecībā uz jūsu mārketinga izvēlēm;

   lietotāju radītu saturu, ierakstus un citu saturu, ko iesniedzat mūsu vietnēs;

   ierobežotos apstākļos informāciju par jūsu ģimeni vai citām personām, ko esat mums sniedzis. Šādos gadījumos mēs pieņemam, ka jums ir tiesības kopīgot viņu personisko informāciju, ko jūs sniedzāt;

   sensitīvu personisko informāciju, piemēram, informāciju, kas saistīta ar jūsu tēlu, veselību (ieskaitot informāciju, kas saistīta ar produktu lietošanu un medicīnisko vēsturi), seksuālo dzīvi (un ar to saistīto uzvedību) un biometrisko informāciju, kas apkopota brīvprātīgu patērētāju zinātnisko pētījumu ietvaros (piemēram, sejas izteiksmju atpazīšanu, sirdsdarbības un ādas slimības);

   demogrāfisko informāciju, vai arī

   jebkādu personisko informāciju, ko esat mums tieši sniedzis.

Automātiski apkopota personiskā informācija

Otrkārt, apmeklējot vai izmantojot mūsu vietnes (un mūsu trešo pušu pakalpojumu sniedzēju, kas rīkojas mūsu vārdā), var tikt apkopota personiskā informācija, piemēram, informācija, ko apkopo sīkfaili vai citas tehnoloģijas (piemēram, tīmekļa analītiskie instrumenti un pikseļu tagi) mūsu tīmekļa vietnēs. Plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un citus automatizētus datu apkopošanas veidus, skatiet arī mūsu Sīkdatņu politikā.

Šādā veidā apkopotā informācija var ietvert:

   informāciju par jūsu (mobilo) ierīci jūsu pārlūkprogrammas veidu;

   informāciju par veidu, kādā jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietnes, piemēram, informāciju par skatītajām tīmekļa lapām, reklāmjoslām un hipersaitēm, uz kurām esat noklikšķinājis utt.;

   vai esat atvēris e-pasta vēstules, ko mēs jums nosūtījām;

   tīmekļa vietnes, ko apmeklējāt, pirms nonācāt kādā no mūsu tīmekļa vietnēm;

   jūsu IP adresi;

   hipersaites, uz kurām esat noklikšķinājis;

   jūsu lietotājvārdu, profila attēlu, dzimumu, tīklus un jebkādu citu informāciju, ko jūs izvēlaties kopīgot, izmantojot trešo pušu vietnes (piemēram, izmantojot funkciju „Patīk” vietnē Facebook vai +1 funkciju vietnē Google+);

   jūsu MAC adresi;

   informāciju, ko izvēlaties kopīgot, izmantojot mūsu vietnēs iekļautos sociālo tīklu rīkus vai izmantojot jūsu sociālo tīklu pieteikšanās informāciju, lai piekļūtu noteiktām RB produktu vietnēm vai lietotnēm, kā arī

   informāciju, ko jūs paziņojat mums par savu atrašanās vietu. Gadījumos, kad to pieprasa vietējie tiesību akti, mēs izmantosim šo informāciju tikai tad, ja esat mums to atļāvis.

Personiskā informācija, kas saņemta no citiem avotiem

Visbeidzot, mēs varam arī apkopot jūsu personisko informāciju no citiem avotiem. Šie citi avoti var ietvert:

   mūsu uzticamos sadarbības partnerus;

   sociālo tīklu vietnes;

   patērētāju pētniecības organizācijas;

   kredītinformācijas aģentūras;

   starpniekus, kas atvieglos datu pārnesamību, kā arī

   citus mūsu grupas locekļus.

Šādā veidā apkopotā informācija var ietvert jūsu intereses, piemēram, hobijus un mājdzīvniekus, patērētāju un tirgus izpētes datus, pirkumu vēsturi, publiski novērotus datus vai aktivitātes, piemēram, emuārus, video, interneta ziņas un lietotāju veidotu saturu.

4.                   Kādiem mērķiem mēs varam izmantot jūsu personisko informāciju

Mēs varam izmantot jūsu personisko informāciju mūsu uzņēmējdarbības mērķiem, piemēram, lai:

   apstrādātu un pārvaldītu jūsu pirkumu, piemēram, lai sazinātos ar jums saistībā ar jūsu pirkumu, lai apstrādātu jūsu maksājumus, lai piegādātu iegādātos produktus un pakalpojumus, kā arī nodrošinātu jums nepieciešamo klientu servisu;

   ļautu jums piedalīties akcijās, konkursos un aptaujās;

   ļautu jums kopīgot informāciju un idejas mūsu sociālo tīklu lapās, forumos, emuāros un citos saziņas kanālos, piedalītos publiskajā informācijas apmaiņā un sūtītu ziņojumus draugiem, izmantojot mūsu vietnes vai mūsu uzticamo sadarbības partneru tīmekļa vietnes;

   labāk izprastu jūs vajadzības, lai sniegtu jums noderīgāku informāciju, analizētu un izvērtētu mūsu uzņēmuma aktivitātes, testētu, izstrādātu un izvērtētu jaunus produktus un pilnveidotu esošos produktus un pakalpojumus, veiktu tirgus izpēti un auditu, noteiktu lietošanas tendences un izvērtētu mūsu mārketinga kampaņu efektivitāti un mūsu klientu apmierinātības pakāpi;

   informētu jūs par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kā arī nosūtītu jums reklāmas materiālus (piemēram, paziņojumus, kas attiecas uz jauniem produktiem, akcijām, uzkrājumu programmām, kopīgām akcijām un citām programmām), kas saistīti ar mūsu un mūsu rūpīgi izvēlēto uzticamo sadarbības partneru zīmoliem, atkarībā no jūsu piekrišanas šādam mārketingam, ja to pieprasa vietējie tiesību akti;

   pārvaldītu mūsu vietnes un pielāgotu mūsu vietņu saturu un pieredzi jūsu iepriekšējām aktivitātēm tajās ar mērķi personalizēt jūsu pieredzi, apmeklējot mūsu vietnes;

   atbildētu uz jūsu pieprasījumiem vai jautājumiem;

   reaģētu uz nelabvēlīgiem ar produktiem saistītiem notikumiem, par kuriem ziņojat, kā arī

   nodrošinātu atbilstību tiesiskām un normatīvām prasībām.

Jūsu vietējie tiesību aktiem var pieprasīt, lai mēs šajā paziņojumā par konfidencialitāti izklāstītu juridisko pamatojumu jūsu personiskās informācijas apstrādei. Šādos gadījumos jūsu personiskās informācijas izmantošana ir atļauta ar likumu, jo:

   tā ir nepieciešama, lai īstenotu mūsu likumīgās intereses attiecībā uz efektīvu informācijas, pakalpojumu un produktu nodrošināšanu jums, kā arī efektīvi un likumīgi īstenotu mūsu uzņēmējdarbību (jebkurā gadījumā ar noteikumu, ka šīs intereses nepārsniedz jūsu tiesības);

   ir nepieciešams veikt pasākumus, lai noslēgtu ar jums līgumu par jūsu pirktajiem produktiem, vai arī izpildītu mūsu saistības saskaņā ar šo līgumu;

   tas ir vajadzīgs, lai izpildītu mūsu juridiskās vai normatīvās saistības, kā arī

   ierobežotos apstākļos un ja to prasa vietējie tiesību akti, jūs esat piekritis, ka veicam jūsu personiskās informācijas apstrādi, piemēram, izvēloties piedalīties mārketinga aktivitātēs vai veicot apstrādi ar jūsu nepārprotamu piekrišanu attiecībā uz sensitīvu personisko informāciju, piemēram, veselības informāciju.

Mēs varam izmantot personisko informāciju, lai izveidotu anonīmu datu ierakstus, izslēdzot informāciju (piemēram, jūsu vārdu), kas padara datus personiski identificējamus attiecībā uz jums. Mēs izmantojam šos anonīmos datus, lai analizētu mūsu produktus un pakalpojumus. Mēs paturam tiesības izmantot šādus anonīmus datus jebkādiem mērķiem un izpaust anonīmus datus trešajām pusēm, ieskaitot, bet ne tikai mūsu pētniecības partnerus, pēc mūsu vienpusēja ieskata.5.                   Kam mēs varat izpaust jūsu personisko informāciju

Kopīgošana grupas ietvaros

Jūsu personiskā informācija var tikt kopīgota mūsu grupas uzņēmumu un zīmolu starpā, lai īstenotu šajā paziņojumā par konfidencialitāti izklāstītos mērķus. Kā iepriekš norādīts, šis paziņojums par konfidencialitāti attiecas uz to, kā šie uzņēmumi un zīmoli izmanto jūsu personisko informāciju.

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji

Mēs varam kopīgot jūsu personisko informāciju ar uzticamiem trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, kuri strādā mūsu vārdā, piemēram, ar mārketinga aģentūrām, tirgus izpētes uzņēmumiem, e-komercijas izpildes partneriem, programmatūras, datu mitināšanas un citiem IT pakalpojumu sniedzējiem, tirgotājiem, kas pārdod RB produktus, zvanu centriem, maksājumu apstrādātājiem utt. Šiem trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem tiek prasīts izmantot jūsu personisko informāciju tikai tādēļ, lai nodrošinātu mūsu pieprasītos pakalpojumus, vai kā citādi saskaņā ar mūsu norādījumiem.

Citas uzticamas trešās puses

Mēs varam arī kopīgot jūsu personisko informāciju ar citām uzticamām trešajām pusēm, piemēram, mūsu sadarbības partneriem, reklamētājiem (ja tas ir atļauts) un datu apmaiņas dienestiem, lai mēs varētu jums piedāvāt pielāgotu saturu, ieskaitot noderīgākas reklāmas produktiem un pakalpojumiem, kas varētu jūs interesēt. Šīs trešās puses var iestatīt un piekļūt saviem sīkfailiem, tīmekļa bāksignāliem un tamlīdzīgām izsekošanas tehnoloģijām jūsu ierīcē, lai nodrošinātu jums pielāgotu saturu un reklāmas, kad apmeklējat RB tīmekļa vietnes.

Mūsu tīmekļa vietnes un/vai lietotnes var jums arī ļaut pieteikties, izmantojot sociālo tīklu vai citu trešās puses kontu. Trešās puses pieteikšanās piemērs ir „Pieteikties ar Facebook”. Pieteikšanās kādā no mūsu vietnēm ar jūsu sociālā tīkla vai citu trešās puses kontu var ļaut mums apkopot informāciju, kurai esat ļāvis piekļūt no šī sociālā tīkla vai trešās puses. Pieteikšanās funkcija var sociālajam tīklam vai trešajai pusei arī pārsūtīt informāciju, piemēram, jūsu lietotājvārdu un paroli, lai veiktu autentificēšanu. Sociālais tīkls vai trešā puse var arī automātiski apkopot informāciju, piemēram, jūsu IP adresi, informāciju par jūsu pārlūkprogrammu un ierīci, kā arī tīmekļa lapas adresi, ko apmeklējat mūsu vietnē. Pieteikšanās funkcija var arī novietot un nolasīt šīs trešās puses sīkfailus, kas var saturēt unikālu identifikatoru, ko jums piešķir sociālais tīkls vai cita trešā puse. Pieteikšanās funkcionalitāti un tās lietošanu reglamentē tās puses, kas nodrošina pieteikšanās funkcionalitāti, konfidencialitātes politika un noteikumi, nevis šis paziņojums par konfidencialitāti.

Iegāde

Ja cits uzņēmums iegādājas mūsu uzņēmumu, uzņēmējsabiedrību (daļu no tā) vai mūsu aktīvus, šis uzņēmums var iegādāties daļu no vai visu personisko informāciju, ko esam apkopojuši, un pārņems ar jūsu personisko informāciju saistītās tiesības un pienākumus, kā aprakstīts šajā paziņojumā par konfidencialitāti. Maz ticamajā maksātnespējas, bankrota vai īpašuma tiesību nodošanas gadījumā, jūsu personiskā informācija var arī tikt nodota kā uzņēmuma aktīvs saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem.

Nepieciešama informācijas izpaušana

Mēs varam izpaust jūsu personisko informāciju, ja mēs labticīgi uzskatām, ka šāda izpaušana ir nepieciešama vai racionāla, ņemot vērā mūsu saistības saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem:

   saistībā ar jebkuru tiesas izmeklēšanu;

   lai ievērotu attiecīgos tiesību aktus vai reaģētu uz mums izsniegtajiem tiesas rīkojumiem, pavēstēm vai orderiem;

   lai aizsargātu mūsu tiesības, vai arī

   izmeklētu vai palīdzētu novērst jebkādu tiesību aktu, šī paziņojuma par konfidencialitāti vai jebkādu piemērojamo lietošanas noteikumu pārkāpumu vai potenciālu pārkāpumu.

6.                   Kā mēs aizsargājam jūsu personisko informāciju

Mēs novērtējam jūsu izrādīto uzticību.

Mēs esam īstenojuši atbilstošu tehniskos un organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju pret nejaušu vai nelikumīgu iznīcināšanu, pazušanu, pārveidošanu, nesankcionētu atklāšanu vai piekļuvi, kā arī pret jebkāda cita veida nelikumīgu apstrādi.

Apkopojot vai pārsūtot sensitīvu personisko informāciju, mēs izmantojam dažādas papildu drošības tehnoloģijas un procedūras, lai palīdzētu aizsargāt šo informāciju.

Jūsu sniegtā personiskā informācija tiek glabāta datorsistēmās, kas atrodas kontrolētās telpās, kam var piekļūt tikai ierobežots skaits personu ar nepieciešamību zināt, kas izriet no viņu uzdevumu veikšanas vai jūsu pieprasītu pakalpojumu sniegšanas.

Apstrādājot ļoti konfidenciālu informāciju (piemēram, kredītkaršu numurus) internetā, mēs to aizsargājam, izmantojot šifrēšanu.

7.                   Jūsu izvēles attiecībā uz tiešo mārketinguMēs varam periodiski nosūtīt jums bezmaksas biļetenus, aptaujas, piedāvājumus un citus reklāmas materiālus, kas saistīti ar mūsu produktiem un pakalpojumiem, kas pēc mūsu uzskatiem ir jums noderīgi, ja esat izvēlējies saņemt šādus ziņojumus, izmantojot e-pastu vai jebkādu citu elektronisko kanālu (ja vietējie tiesību akti pieprasa šādu izvēli).Ja vairs nevēlaties saņemt šādus paziņojumus, jums vienmēr ir iespēja atteikties, sekojot abonēšanas anulēšanas norādījumiem, kas atrodami visos mūsu tiešā mārketinga e-pastos, vai sazinoties ar mums tieši (lūdzu, skatiet mūsu kontaktinformāciju sadaļā „kā sazināties ar mums” turpmāk).Ja to atļauj piemērojamie tiesību akti, mēs varam jums nosūtīt pakalpojumu ziņojumus, kuros norādīti jebkādi mūsu paziņojuma par konfidencialitāti papildinājumi (pat tad, ja esat atteicies saņemt no mums mārketinga ziņojumus).8.                   Jūsu tiesības

Atkarībā no jūsu atrašanās vietas jums var būt dažādas tiesības attiecībā uz jūsu personisko informāciju. Jo īpaši jums var būt tiesības:

   pieprasīt pie mums glabātās personiskās informācijas kopiju;

   lūgt atjaunināt jūsu personisko informāciju vai labot personisko informāciju, kas pēc jūsu domām ir nepareiza vai nepilnīga;

   lūgt lai dzēšam jūsu personas datus, ko glabājam, vai arī ierobežojam veidu, kādā mēs izmantojam jūsu personisko informāciju (tiesības „tikt aizmirstam”);

   atsaukt piekrišanu jūsu personiskās informācijas apstrādei (ciktāl šāda apstrāde ir balstīta uz piekrišanu);

   iebilst pret to, ka apstrādājam jūsu personisko informāciju (ieskaitot tiešā mārketinga nolūkos), vai arī

   pieprasīt, lai jūsu personas dati tiktu nodoti jums vai citam datu pārzinim („datu pārvedamības” tiesības).

Turklāt dažos apstākļos mēs varam apstrādāt jūsu personas datus, izmantojot automatizētu lēmumu pieņemšanu, ieskaitot profilēšanu. Tas var ietvert datu segmentēšanu un pielāgošanu, lai ļautu mums piemērot savu saziņu un produkti uz jūsu konstatētajām vajadzībām. Atkarībā no Jūsu atrašanās vietas jūs varat pieprasīt netikt iesaistīts automatizētās lēmumu pieņemšanā, ieskaitot profilēšanu.

Ja vēlaties izmantot šīs tiesības vai saprotat, vai tās attiecas uz jums, lūdzu, noklikšķiniet šeit, lai aizpildītu un iesniegtu tiešsaistes pieprasījuma veidlapu. Varat arī sazināties ar mums, izmantojot turpmāk sadaļā „kā sazināties ar mums” sniegto informāciju.

9.                   Sūdzības

Ja jūs neapmierina veids, kādā esam apstrādājuši jūsu personisko informāciju vai jebkuru konfidencialitātes vaicājumu vai pieprasījumu, ko esat mums izvirzījis, jums ir tiesības sūdzēties jūsu vietējam datu aizsardzības regulatoram.

10.               Cik ilgi mēs glabājam jūsu personisko informāciju

Mēs glabāsim jūsu personisko informāciju tikai tik ilgi, cik nepieciešams šajā paziņojumā par konfidencialitāti izklāstīto mērķu īstenošanai, vai arī, lai izpildītu uz mums attiecināmās juridiskās vai normatīvās prasības.

Kad jūsu personisko informāciju apstrādā:

   lai īstenotu ar mums noslēgto līgumu, mēs glabājam jūsu personisko informāciju 7 gadus pēc līguma saistību izpildes;

   sanāksmju, tiesiskām un normatīvām prasībām mēs glabājam jūsu personisko informāciju, kā ir noteikts piemērojamajos tiesību aktos.

   Visos citos gadījumos mēs apstrādājam jūsu personisko informāciju (atkarībā no tās veida) līdz pat 2 gadus no mūsu pēdējās saziņas ar jums.

11.               Bērni

Lielākā daļa mūsu vietņu nav vērstas uz bērniem, un mēs pieprasām, lai bērni, kas ir jaunāki par 16 gadiem, nesniegtu personisko informāciju, izmantojot mūsu vietnes.

Ja jūs esat kāds no vecākiem vai aizbildnis bērnam, kas jaunāks par 16 gadiem un ir reģistrējies kādā no mūsu vietnēm, vai pēc jūsu domām ir kādā citā veidā sniedzis mums savu personisko informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot turpmāk sadaļā „kā sazināties ar mums” sniegto informāciju, lai dzēstu attiecīgo informāciju. Informāciju, ko bērni brīvprātīgi sniedz, izmantojot e-pastu, ziņojumu dēļus, tērzēšanas sesijas utt. var izmantot citas personas, lai ģenerētu nevēlamus e-pasta ziņojumus. Mēs mudinām vecākus un aizbildņus informēt bērnus par to, kā lietot internetu drošā un atbildīgā veidā.

Atkarībā no jūsu atrašanās vietas un vietējiem tiesību aktiem mēs varam apkopot informāciju par jūsu bērniem, lai sniegtu jums noderīgu informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem.

12.               Pārsūtīšana uz citām valstīm

Jūsu personiskā informācija var tikt nosūtīta un apstrādāta citās valstīs, kurās tiesību akti, kas reglamentē personiskās informācijas apstrādi var būt mazāk stingri kā jūsu valsts tiesību akti (ieskaitot jurisdikcijās ārpus Eiropas Ekonomikas zonas).

Šādos gadījumos, ja to pieprasa vietējie tiesību akti, mēs nodrošināsim, ka tiek veikti atbilstīgi drošības pasākumi, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju. Atkarībā no tā, kur atrodas RB struktūra, kas eksportē attiecīgo personisko informāciju, šie atbilstīgie drošības pasākumi var būt datu pārsūtīšanas līgums ar saņēmēju, kas balstīts uz līgumu standartklauzulām, ko apstiprinājusi Eiropas Komisija. Ja tas ir noteikts tiesību aktos, sīkāka informācija par šo pārsūtīšanu, kā arī šo līgumu kopijas, tiek sniegtas pēc pieprasījuma.

Izmantojot mūsu vietnes un pakalpojumus, vietējo tiesību aktu pieprasītajā un spēkā esošajā apjomā, jūsu nepārprotami piekrītat, ka jūsu personiskā informācija tiks šādā veidā pārsūtīta un apstrādāta.

13.               Kā sazināties ar mums

Mēs būsim pateicīgi saņemt jūsu atsauksmes. Ja jums ir komentāri, jautājumi vai sūdzības par šo paziņojumu par konfidencialitāti vai jūsu personiskās informācijas apstrādi, vai arī vēlaties izmantot iepriekš sadaļā „jūsu tiesības” izklāstītās tiesības, kas ir pieejamas jūsu atrašanās vietā, varat sazināties ar mums, nosūtot e-pasta vēstuli uz adresi PrivacyOffice@rb.com Group Data Protection Officer ievērībai.

Varat arī rakstīt mums:

Iev.: Group Data Protection Officer

RB Global Privacy Office

Turner House

103-105 Bath Road

Slough, SL1 3UH

Apvienotā Karaliste

14.               Izmaiņas šajā paziņojumā par konfidencialitāti

Šis paziņojums par konfidencialitāti pēdējo reizi labots 06.04.2021. Šis dokuments ir paziņojums jums, nevis starp mums noslēgts līgums. Mēs varam dažkārt mainīt vai labot to. Veicot izmaiņas šajā paziņojumā par konfidencialitāti, mēs labosim pārskatīšanas datumu šī paziņojumā par konfidencialitāti augšpusē. Ja šīs izmaiņas būs nozīmīgas, mēs veiksim pasākumus, lai jūs informētu. Jaunais izmainītais vai labotais paziņojums par konfidencialitāti stāsies spēkā no attiecīgā pārskatīšanas datuma. Lūdzu, vienmēr pārbaudiet, vai esat iepazinies ar jaunāko paziņojuma par konfidencialitāti versiju.