Pāriet uz galveno saturu

Sīkdatņu politika

Mēs, Reckitt Benckiser uzņēmumu grupa, kas uztur šo tīmekļa vietni, izmantojam sīkdatnes un citas līdzīgas tehnoloģijas, lai apkopotu konkrētu informāciju par vietnes apmeklētājiem. Šajā sīkdatņu politikā ir izskaidrots tas, kā mēs (un trešās puses) izmantojam sīkdatnes, kad jūs pārlūkojat mūsu tīmekļa vietni, mobilo lietotni vai tamlīdzīgu aplikāciju, tostarp apakšlapas, tiešsaistes veikalus, vai veicat citas darbības (turpmāk šajā politikā – tīmekļa vietne).

Tāpat mēs nodrošinām savu pieejamību internetā populāru plašsaziņas līdzekļu platformu, piemēram, Facebook, Instagram un Twitter, zīmolu lapās. Aicinām jūs apmeklēt šo plašsaziņas līdzekļu vietnes, lai iepazītos ar viņu privātuma politiku un viņu kopienas biedriem pieejamajiem privātuma un tirgvedības kontroles elementiem, jo mums nav iespēju kontrolēt to, kā darbojas šīs sociālo plašsaziņas līdzekļu platformas.

Gadījumos, kad mūsu tīmekļa vietnē mēs uzņēmējdarbības nolūkos izmantojam trešo pušu sīkdatnes no sociālo plašsaziņas līdzekļu platformas vai kādu citu trešo pušu sīkdatnes, mēs par šādu izmantošanu paziņojam šajā sīkdatņu politikā.

Jums ir iespēja kontrolēt šajā tīmekļa vietnē izmantotās sīkdatnes, lietojot vai nu mūsu Sīkdatņu pieņemšanas portālu vai pielāgojot pārlūkprogrammas iestatījumus. Lai saņemtu sīkāku informāciju, noklikšķiniet uz tālāk redzamā virsraksta „Kā jūs varat kontrolēt sīkdatnes?”

Sadaļas

Kas ir sīkdatnes?

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Kā jūs varat kontrolēt sīkdatnes?

Cik ilgi tiek glabātas sīkdatnes? 

Sīkdatņu izmantošanas iestatījumu mainīšana

Kā ar mums sazināties?

Kas ir sīkdatnes?

Mūsu vietne, tāpat kā lielākā daļa tīmekļa vietņu, kuras apmeklējat, izmanto sīkdatnes un citas līdzīgas, turpmāk aprakstītās tehnoloģijas (turpmāk šajā politikā – sīkdatnes) tiem nolūkiem, kas izklāstīti sadaļā „Kā mēs izmantojam sīkdatnes?”

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir tīmekļa vietnē iegultas teksta datnes, kas satur nelielu informācijas daudzumu, un kas tiek lejupielādētas lietotāja ierīcē, kad jūs apmeklējat tīmekļa vietni, vai arī kas tiek iegultas tīmekļa vietnē. Katrā nākamajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz to tīmekļa vietni, kur tās tika izveidotas, vai uz kādu citu vietni, kas atpazīst konkrēto sīkdatni. Sīkdatnes ir noderīgas, jo tās tīmekļa vietnei ļauj ilgākā laika posmā atpazīt lietotāja ierīci un atcerēties lietotāja veiktās darbības un veiktos iestatījumus (piemēram, pieteikšanās informāciju, valodu, fonta lielumu un citus vizuālos uzstādījumus).

Ciktāl tas ir iespējams, vietnē tiek izmantoti drošības pasākumi, lai novērstu neatļautu piekļuvi mūsu sīkdatnēm un līdzīgām tehnoloģijām. Unikālais identifikators nodrošina, ka pieeja sīkdatņu datiem ir vienīgi mums un/vai mūsu pilnvarotajiem pakalpojumu sniedzējiem.

Tīmekļa bāksignāli

Tīmekļa bāksignāli (saukti arī par interneta atzīmēm, pikseļu atzīmēm vai caurspīdīgajām GIF datnēm) parasti ir caurspīdīgi grafiskie attēli, kurus izvieto tīmekļa vietnē vai elektroniskā pasta ziņojumā. Tīmekļa bāksignālus izmanto kopā ar sīkdatnēm, lai pētītu tīmekļa vietnes apmeklētāju mijiedarbību ar tīmekļa vietni, kā arī reģistrētu viņu darbības tīmekļa vietnē, ļaujot izveidot segmentu kategorijas un uzvedības modeļus, vai arī, lai rādītu mērķreklāmas. Mēs (vai mūsu izmantotās trešās puses) izmantojam bāksignālus, lai iegūtu informāciju, piemēram, IP adresi datoram, kurā tika lejupielādēta tīmekļa vietnes lapa, kurā parādās bāksignāls, vietrādi lapai, kurā parādās bāksignāls, laiku, kādā tika aplūkota lapa, kurā izvietots bāksignāls, kā arī lapas aplūkošanai izmantotās tīmekļa pārlūkprogrammas veidu.

IP adreses un vietrāži

IP adrese ir unikāls identifikators, ko noteiktas elektroniskās ierīces izmanto savstarpējai identifikācijai un saziņai internetā. Kad jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni, mēs (vai mūsu izmantotās trešās puses), lietojot tīmekļa bāksignālu, varam redzēt IP adresi jūsu ierīcei, ko izmantojat, lai pieslēgtos internetam.

Mēs (vai mūsu izmantotās trešās puses) lietojam tikai rediģēto IP adreses daļu, lai noteiktu plašāku ierīces fizisko atrašanās vietu, proti, lai mēs nevarētu noteikt precīzu jūsu atrašanās vietu. Tas mums palīdz saprast, no kādiem ģeogrāfiskajiem reģioniem (piem., pilsētas, provinces, valsts — piemēram, Slau Apvienotajā Karalistē) nāk mūsu tīmekļa vietnes apmeklētāji, lai mainītu veidu, kā mēs viņiem prezentējam savu tīmekļa vietni un lai uzlabotu mūsu sniegtos pakalpojumus vai pielāgotu mūsu tirgvedības saturu. Ja mēs reklāmas nolūkos vēlamies ievākt precīzas jūsu atrašanās vietas datus, mēs vispirms saņemam tam jūsu piekrišanu.

Vietrādis URL (vienotais resursu vietrādis) ir katra interneta resursa unikāls identifikators vai adrese. Būtībā tā ir jūsu apmeklētās tīmekļa vietnes adrese. Mēs šo informāciju izmantojam, lai redzētu, kuras vietnes un lapas tiek apmeklētas un kā jūs pārvietojaties mūsu tīmekļa vietnē.

Ierīces identifikatori

Ierīces identifikatori ir atšķirīgi skaitļi, kas piešķirti viedtālrunim vai līdzīgai portatīvajai ierīcei, no kuras var piekļūt internetam. Mēs izmantojam ierīces identifikatorus tādiem pašiem nolūkiem, kādiem izmantojam sīkdatnes, kā aprakstīts šajā politikā.

Ierīces digitālnospieduma iegūšana

Ierīces digitālnospieduma iegūšana ir veids, kā apvienot ierīces specifiskas īpašības, piemēram, tajā izmantoto operētājsistēmu, tīmekļa pārlūkprogrammas veidu un versiju, valodas iestatījumus un IP adreses, ko izmanto kopā, lai identificētu unikālas ierīces. Attiecībā uz digitālnospieduma iegūšanas izmantošanu, mēs to izmantojam tiem pašiem nolūkiem, kādiem mēs izmantojam sīkdatnes.

mēs izmantojam sīkdatnes?

Mūsu tīmekļa vietnē mēs izmantojam dažādu veidu sīkdatnes turpmāk norādītajiem mērķiem.

Dažas no šīm sīkdatnēm izvietojam mēs paši, bet citas izvieto trešās puses (piemēram, plašsaziņas līdzekļu platformas, reklāmas un analītikas pakalpojumu sniedzēji u.c.).

Jūs varat saņemt papildu informāciju par atsevišķām izmantotajām sīkdatnēm un trešām pusēm, kuras iestata sīkdatnes šajā tīmekļa vietnē jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, kā arī Sīkdatņu pieņemšanas portālā.

Nepieciešamās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir vajadzīgas mūsu tīmekļa vietnes darbības nodrošināšanai, lai būtu iespējotas tās pamatfunkcijas, un tīmekļa vietne būtu droša, kā arī lai ļautu mums pārvaldīt tīklu. Dažkārt tās sauc par „obligāti nepieciešamajām” vai „būtiskajām” sīkdatnēm. Bez šīm sīkdatnēm tīmekļa vietne nevar pienācīgi darboties. Tipiskākie piemēri ir sīkdatnes, kuras mums ļauj atcerēties jūsu veiktos iestatījumus par sīkdatņu pieņemšanu un nodrošināt tīkla slodzes līdzsvarošanu; ļauj jums pieteikties tīmekļa vietnes drošajās zonās un piekļūt lietotāja kontiem vai tiešsaistes veidlapām; izmantot iepirkumu grozu; izmantot e-norēķinu pakalpojumus un lejupielādēt atlaižu kuponus.

Funkcionalitātes un analītiskās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes attiecas vai nu uz funkcijām, vai analītikas informāciju. Tās izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietnes darbību un pārlūkošanas efektivitāti, padarītu personiskāku vietnes pārlūkošanas pieredzi, kā arī, lai analizētu tīmekļa vietnes apmeklētību un izmantošanu.

Analītikas sīkdatnes mums ļauj atpazīt un saskaitīt apmeklētājus un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas tīmekļa vietnē. Tās mums palīdz saprast un mērīt to, kā jūs mijiedarbojaties ar tīmekļa vietni, apkopot statistikas datus par vietnes apmeklētājiem, lai viņus labāk izprastu un uzlabotu tīmekļa vietnes darbu, piemēram, nodrošinot, ka lietotāji viegli atrod tajā to, ko meklē. Analītikas sīkdatnes ļauj mums arī testēt jaunu tīmekļa vietnes saturu, funkcijas vai mijiedarbību, lai mēs varētu nodrošināt vislabāko pieredzi vietnes apmeklēšanas laikā un tās vizuālo izskatu.

Funkcionalitātes sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu to, ko jūs varat darīt mūsu tīmekļa vietnē. Piemēram, lai padarītu vietnes apmeklējumu jums labāku un ērtāku, sniegtu labāko iespējamo tīmekļa vietnes dizainu, izkārtojumu un saturu, un lai vietne spētu atcerēties izvēles, kuras jūs esat veikuši starp sesijām. Tas mums ļauj uzlabot un padarīt personīgāku jums rādāmo saturu, sveicināt jūs vārdā un atcerēties jūsu veiktos iestatījumus (piemēram, norādīto valodu vai reģionu).

Turklāt atsevišķas trešo pušu sīkdatnes ir nepieciešamas atsevišķu tīmekļa vietnē iegulto funkciju darbības nodrošināšanai. Šīs sīkdatnes trešās puses izvieto tikai tad, ja jūs mijiedarbojaties ar konkrētām tīmekļa vietnes funkcijām. Ar nosacījumu, ka piekrišana ir nepieciešama jūsu valstī, ikvienā mūsu tīmekļa vietnes vietā, kurā tas ir piemērojams, jūs informēs, ka attiecīgā trešā puse jūsu ierīcē izvietos sīkdatnes un, ka noklikšķinot uz attiecīgās funkcijas, jūs apliecināt, ka dodat piekrišanu tam, ka šī trešā puse var izvietot sīkdatnes. Ja jūs izvēlēsieties neatļaut šīs sīkdatnes, jūs, iespējams, nevarēsiet izmantot attiecīgo funkciju. Šīs sīkdatnes nav iespējams pārvaldīt, izmantojot mūsu Sīkdatņu pieņemšanas portālu, taču tās var aizliegt un dzēst, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus, kā paskaidrots turpmāk.

Piemērs tam, kā sīkdatnes izmanto šādā veidā, ir Youtube, ko mēs izmantojam, lai tīmekļa vietnē rādītu videoklipus, proti, Youtube izvieto sīkdatnes jūsu ierīcē, kad jūs noklikšķināt uz Youtube video, ko vēlaties atskaņot. Ņemiet vērā, ka Youtube video atskaņošanai mūsu tīmekļa vietnē, mēs izmantojam „paaugstināta privātuma režīmu”, lai neļautu lietotāja ierīcei pieņemt sīkdatnes, kuras izseko video skatītāju intereses, proti Youtube glabājamu personu identificējošu sīkdatņu informāciju.

Līdzīgi mūsu tīmekļa vietnē var būt izmantotas atsevišķas plašsaziņas līdzekļu kopīgošanas funkcijas, piemēram, Facebook poga Like („Patīk”), Twitter poga Tweet („Sīkziņa”), vai LinkedIn poga Share („Dalīties”), lai ļautu jums dalīties ar lapām plašsaziņas tīklos un publicēt komentārus u.tml. Šīs funkcijas var ievākt jūsu IP adresi un ziņas par to, kādas lapas apmeklējāt mūsu tīmekļa vietnē, un izvietot ierīcē sīkdatnes, vai izmantot līdzīgas tehnoloģijas, lai iespējotu funkcijas pareizu darbību. Šīs trešās puses var izvietot sīkdatnes tikai tad, ja jūs mijiedarbojaties ar konkrētu tīmekļa vietnes funkciju. Mums nav iespējas kontrolēt to, kā šie sociālie tīkli apkopo un izmanto jūsu personas informāciju, ne arī to, vai tiem piemēro sociālā tīkla privātuma politiku (ar konkrēta sociālā tīkla attiecīgo privātuma politiku jūs varat iepazīties tā tīmekļa vietnē, vai arī izmantojot saites, kas izvietotas mūsu Sīkdatņu pieņemšanas portālā).

Reklāmas sīkdatnes. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas mūsu produktu, zīmolu vai pakalpojumu reklamēšanai, piemēram, lai jums rādītu reklāmas, kas vislabāk atbilst jūsu interesēm, balstoties uz jūsu tiešsaistē veiktajām darbībām (ko mēdz dēvēt arī par personalizētajām reklāmām vai uzvedībā balstītām mērķreklāmām), vai, lai nepieļautu, ka nepārtraukti atkārtojas vienas un tās pašas reklāmas.

Šīs kategorijas sīkdatnes mums ļauj apkopot informāciju no dažādām tīmekļa vietnēm, kuras jūs apmeklējat, lai reģistrētu jūsu apmeklējumu mūsu tīmekļa vietnē; to, kuras lapas aplūkojāt un saites, kuras atvērāt; mūsu zīmola e-pasta ziņojumus, kurus aplūkojāt, un saites, uz kurām noklikšķinājāt e-pastā, lai izsekotu jūsu tiešsaistes darbības savā datorā, mobilajā ierīcē vai citās ierīcēs, ko izmantojat, tostarp ziņas par to, kādas mobilās lietotnes izmantojat.

Mēs šo informāciju izmantojam, lai mēģinātu prognozēt, kādas mūsu produktu vai zīmolu reklāmas jūs varētu interesēt visvairāk un, lai padarītu mūsu tīmekļa vietni un tajā vai citās tīmekļa vietnēs rādāmo reklāmu jums atbilstīgāku.

Tāpat mēs šīs kategorijas sīkdatnes izmantojam, lai jūs iekļautu vienā grupā ar tiem klientiem, ar kuriem jums ir līdzīgas intereses (piemēram, pēc vecuma, dzimuma, interešu kategorijas) (šos klientus sauc arī par „auditoriju”). Parasti šajā procesā jūs neesat identificējama persona, bet tikai indivīds, kurš, izmantojot pārlūkprogrammu, ir izrādījis interesi par kādu produktu. Mēs to varam apvienot ar citu informāciju, piemēram, par produktiem, ko jūs iegādājaties tiešsaistes veikalā, vaiinformāciju, ko sniedzat tieši mums , kad mūsu tīmekļa vietnēs izveidojat lietotāja kontu, vai arī informāciju par jūsu pārlūkošanas vēsturi.

Izmantojot reklāmas sīkdatnes, mēs varam:

        uzzināt par patērētāju grupas, kurā visi rīkojas līdzīgi, tendencēm, paradumiem vai individuāliem rādītājiem,;

        rādīt jums personalizētas reklāmas mūsu tīmekļa vietnē vai citās vietnēs, kuras apmeklējat;

        atrast citus cilvēkus, ar kuriem jums ir līdzīgas intereses, individuālie rādītāji vai uzvedības modeļi tādu cilvēku vidū, kas jau ir iekļauti konkrētā interešu grupā, lai mēs varētu sasniegt vairāk potenciālo klientu, rādot viņiem atbilstošas reklāmas.

Mēs sadarbojamies ar trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem (piem., Google, Facebook un Amazon), kuri var izmantot sīkdatnes, tīmekļa bāksignālus un citas uzglabāšanas tehnoloģijas, lai apkopotu vai saņemtu informāciju no mūsu tīmekļa vietnes. Šīs trešās puses šo informāciju izmanto, lai palīdzētu mums ar iepriekš aprakstītajām reklamēšanas darbībām, tostarp mērķreklāmām, un lai nodrošinātu mums novērtēšanas pakalpojumus un sniegtu pārskatus par tādu reklāmas kampaņu panākumiem, kuras tiek veiktas ar mūsu tīmekļa vietņu un citu interneta vietņu starpniecību.

Ja jūs izslēgsiet šīs sīkdatnes, jūs redzēsiet mazāk mērķreklāmu, uzvedībā balstītu mērķreklāmu; taču tas nenozīmē, ka jums vispār netiks rādītas reklāmas. Pat tad, ja jūs atteiksieties saņemt uzvedībā balstītas mērķreklāmas, jums joprojām tiks rādītas reklāmas par mūsu produktiem vai zīmoliem, pamatojoties uz jūsu apmeklēto attiecīgo vietņu saturu (tās sauc par „kontekstuālajām reklāmām”).

Ja vēlaties uzzināt vairāk par uzvedībā balstītu reklāmu un vairāku ierīču saistīšanu, jums varētu būt noderīgi apmeklēt Network Advertising Initiative (“Tīkla reklamēšanas iniciatīvas”) tīmekļa vietni https://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/.

Kopumā, kad mēs sniedzam informāciju saviem trešo pušu partneriem par to, kā jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni, mēs viņiem nenododam nekādu personu identificējošu informāciju, kas iegūta ar sīkdatnēm, kuras izvietotas mūsu tīmekļa vietnē.

Informācija par to, kā mēs apstrādājam personas datus ir pieejama mūsu Paziņojumā par privātumu.

Kā jūs varat kontrolēt sīkdatnes?

 Sistēma sīkdatņu saņemšanas piekrišanai: Eiropas Ekonomikas zonā un Apvienotajā Karalistē: izņemot attiecīgi pamatotus gadījumus, kad to pieļauj attiecīgie tiesību akti, mēs sīkdatnes izvietojam pēc tam, kad esam saņēmuši jūsu piekrišanu ar sīkdatņu reklāmkaroga starpniecību, kas ir redzams tad, kad pirmo reizi izmantojat mūsu tīmekļa vietni, vai arī izmantojot Sīkdatņu pieņemšanas portālu, kas ir pastāvīgi pieejams mūsu tīmekļa vietnē, vai arī ar attiecīgo tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumu starpniecību (sīkāku informāciju skatīt tālāk tekstā). Ņemiet vērā, ka atsevišķu tīmekļa vietnē iegultu funkciju darbībai var būt nepieciešams pieņemt trešo pušu sīkdatnes. Šīs sīkdatnes tiek pieņemtas tikai tad, kad jūs mijiedarbojaties ar funkcijām. Ikvienā mūsu tīmekļa vietnes vietā, kurā tās piemēro, jūs informēs, ka attiecīgā trešā puse jūsu ierīcē izvietos sīkdatnes un, ka noklikšķinot uz attiecīgās funkcijas, jūs apliecināt, ka dodat piekrišanu tam, ka šī trešā puse izvietos sīkdatnes.

 Sistēma sīkdatņu saņemšanas atteikumam: Valstīs ārpus Eiropas Ekonomikas zonas, vai Apvienotajā Karalistē: izņemot, ja to aizliedz jūsu valsts tiesību akti, mēs sīkdatnes izvietojam tad, kad jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni, taču jūs jebkurā laikā varat atteikties pieņemt sīkdatnes, izmantojot Sīkdatņu pieņemšanas portālu, vai arī mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus (sīkāku informāciju skatīt tālāk tekstā).

Sīkdatņu pieņemšanas portāls. Šajā tīmekļa vietnē mēs nodrošinām rīku „Sīkdatņu pieņemšanas portāls”. Jūs jebkurā laikā varat mainīt sīkdatņu pieņemšanas iestatījumus (izņemot tos, kas attiecas uz obligāti nepieciešamajām sīkdatnēm, tostarp tādām, kuras nepieciešamas saziņas pārraidīšanai un tīmekļa vietnes pareizas darbības nodrošināšanai), noklikšķinot uz attiecīgajām Sīkdatņu pieņemšanas portāla pogām. Sīkdatņu pieņemšanas portāls ir pieejams tīmekļa vietnē ikreiz, kad to apmeklējat, taču, var būt situācijas, kad tas nav pieejams (piem., servera dīkstāves gadījumā, ja notikusi tā darbības kļūda, vai ja neesat atļāvuši izmantot JavaScript u.tml.). Šajā gadījumā jūs varat mainīt sīkdatņu pieņemšanas iestatījumus tīmekļa pārlūkprogrammā, kā aprakstīts turpmāk.

Jūsu pārlūkprogramma. Jūs varat mainīt sīkdatņu pieņemšanu, mainot attiecīgus pārlūka iestatījumus. Lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu pieņem sīkdatnes, taču parasti jūs varat pielāgot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus, lai nepiekristu pieņemt jaunas sīkdatnes, atspējotu esošās, vai arī liktu pārlūkprogrammai jums paziņot, kad uz jūsu ierīci tiek nosūtītas jaunas sīkdatnes. Lai to izdarītu, rīkojieties saskaņā ar pārlūkprogrammā dotajiem norādījumiem (parasti sadaļā Help („Palīdzība”), Tools („Rīki”), Settings („Iestatījumi”) vai Edit („Rediģēt”)). Turklāt dažām trešām pusēm ir papildu atteikšanās papildinājumi, kurus varat iespējot pārlūkprogrammā, piemēram, skatiet Google pārlūka papildinājumu attiecībā uz Google Analytics https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.

Jūsu mobilais tālrunis. Jūs varat pielāgot uzstādījumus, lai piekristu vai atteiktos saņemt personalizētas uzvedībā balstītas mērķreklāmas savā mobilajā tālrunī vai līdzīgā ierīcē — parasti izvēlnē Settings („Iestatījumi”). (Piemēram, ar iOS operētājsistēmu aprīkotā ierīcē: dodieties uz izvēlni Settings („Iestatījumi”) – Privacy („Privātums”) – Advertising („Reklāma”) – Limit Ad Tracking („Ierobežot izsekošanu”). Līdzīgi ar Android operētājsistēmu aprīkotā ierīcē: dodieties uz izvēlni Settings („Iestatījumi”) – Google – Ads („Reklāmas”) – Opt out of interest-based ads („Izslēgt uzvedībā balstītas mērķreklāmas”).

Ņemiet vērā, ka iepriekš aprakstītā atteikšanās pieņemt sīkdatnes attieksies tikai uz konkrēto tīmekļa pārlūkprogrammu vai ierīci, no kuras veicāt atteikšanos, un tas nozīmē, ka jums būs nepieciešams atteikties pieņemt sīkdatnes visās tīmekļa pārlūkprogrammās un ierīcēs, ko izmantojat šīs vietnes pārlūkošanai.

Turklāt sīkdatņu vai to kategorijas atspējošanas gadījumā sīkdatnes netiek dzēstas no jūsu ierīces; tas jums būs jāveic pašiem, izdarot attiecīgas darbības pārlūkprogrammā. Ņemiet vērā, ka, ja izvēlēsieties dzēst visas sīkdatnes, tiks dzēsta arī jūsu „atteikšanās pieņemt visas sīkdatnes” sīkdatne (opt-out cookie) , un jums būs nepieciešams atteikties pieņemt visas sīkdatnes vēl vienu reizi, ja joprojām nevēlēsieties saņemt noteiktu kategoriju sīkdatnes.

Jūs varat apmeklēt http://www.attacat.co.uk/resources/cookies/how-to-ban, vai vietni https://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/what-are-my-options lai saņemtu plašāku informāciju.

Cik ilgi tiek glabātas sīkdatnes? 

Mūsu tīmekļa vietnē izmantotās sīkdatnes tiek glabātas ne ilgāk kā 13 mēnešus. Sesijas sīkdatņu derīguma termiņš beidzas uzreiz pēc tam, kad jūs pārtraucat pārlūkošanas sesiju mūsu tīmekļa vietnē.

Sīkdatņu izmantošanas iestatījumu mainīšana

Informācija par visām izmaiņām saistībā ar to, kā mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, tiks publicēta Sīkdatņu pieņemšanas portālā.

Vajadzības gadījumā mēs šīs izmaiņas atspoguļojam arī mūsu sīkdatņu politikā un veicam tās regulāru atjaunināšanu. Mūsu sīkdatņu politikas būtisku izmaiņu gadījumā mēs veiksim attiecīgus pasākumus, lai darītu jums tās zināmas. Vienmēr pārliecinieties, ka esat iepazinušies ar sīkdatņu politikas jaunāko versiju, kas ir pieejama tīmekļa vietnē.

ar mums sazināties?

Ja Jums ir kādi jautājumi par šo paziņojumu vai to, kā mēs izmantojam sīkdatnes, sazinieties ar mums: [PrivacyOffice@rb.com. You may also write to us at: RB Global Privacy Office, Turner House, 103-105 Bath Road Slough, SL1 3UH].

Pēdējās atjaunināšanas datums 2021. gada 6. aprīlis