Neatkarīgi no tā, vai jūs un jūsu partneris ar entuziasmu vadāt sevi ar Kāmasūtras palīdzību, vai arī jūs mēdzat palikt pie vieniem un tiem pašiem pārbaudītajiem un uzticamajiem veidiem, ir dažas pozīcijas, kuras ikviens varētu vēlēties piedzīvot vismaz vienu reizi.

Šeit ir dažas klasiskas pozīcijas un vēl citas, kas ir nedaudz iztēles bagātākas un sportiski prasošākas:

1. Sunīšu stils

Lieliska pozīcija abiem partneriem, sunīšu sekss ir populārs ļoti laba iemesla dēļ. Tas ir arī diezgan vienkārši: viens partneris nometas četrrāpus, bet otrs iekļūst viņā no aizmugures.

Izmantojot šo pozīciju, jūs varat gan kontrolēt ātrumu, gan dziļumu, un, vēl labāk, tas atstāj brīvas rokas, lai mazliet manuāli stimulētu. Jūs pat varat izmantot seksa rotaļlietu, lai iegūtu papildu baudu.

2. Klēpja deja

Pirmkārt, jums ir nepieciešams krēsls. Jūs varat izmantot jebkuru krēslu, ja vien tas ir pietiekami izturīgs, lai jūs abus atbalstītu. Ja nē, sekss var pēkšņi beigties ar skabargām visādās neērtās vietās.

Viens partneris sēž uz krēsla, bet otrs tam pretī klēpī.

Šī poza ir jautra kailiem, taču tā var būt vēl seksīgāka un spontānāka, ja jūs abi paturat dažas drēbes.

Šī ir laba pozīcija augšpusē esošajam, jo viņš kontrolē katras kustības leņķi, dziļumu un ātrumu.

Bet tikpat lieliski tas ir apakšā esošajam, kurš var sēdēt un baudīt. Ar brīvām rokām ir arī daudz iespēju glāstīt un samīļot partnera ķermeni un arī veikt manuālu stimulāciju.

3. ātrais stāvus

Ne velti to sauc par ātro palīdzību. Stāvošās seksa pozīcijas var būt tik enerģiskas un aizraujošas, ka tās bieži noved pie tā, ka abi partneri kulminē ātrāk nekā parasti, kas to padara par ideālu izvēli, ja jūs steidzaties.

Mēģiniet stāvēt pie sienas, lai saņemtu atbalstu, un, ja esat īpaši spēcīgs, varat mēģināt aptīt kāju vai abas ap partnera vidukli. Ja neesat, krēsla vai kaut kā cita izmantošana palīdzēs noturēt līdzsvaru.

Šī ir populāra pozīcija spontānam seksam ārpus guļamistabas un varētu būt ideāla atbilde, ja esat ārpus mājas un atrodaties ierobežotā telpā.

4. Tilts

Variants vecajai labajai misionāru pozīcijai un dabiska jogas entuziastiem. Tilta seksa pozīcijai ir nepieciešama neliela elastība, taču noteikti ir vērts to izmēģināt.

No misionāra pozīcijas augšpusē esošais partneris nostājas uz ceļiem, lai ļautu apakšā esošajam partnerim pacelt gurnus uz augšu un piespiest pēdas pie zemes, tā izliecoties zemā tiltā. Tas nodrošina perfektu iekļūšanas pozīciju.

Jaunais ieejas leņķis var radīt intensīvu stimulāciju, un tam ir papildu priekšrocība, vienlaikus tonizējot augšstilbus un sēžamvietu, aiztaupot vingrinājumus un došanos uz sporta zāli!

5. Jātnieces pozīcija

“Jātniece” ir vēl viena pozīcija, kur augšpusē esošais visvairāk kontrolē darbību.

Jūsu partneris apsēžas virsū, ar seju pret jums, ar abiem ceļgaliem saliektiem sānos. Daļu svara var noņemt, vai nu nedaudz noliekoties atpakaļ, vai noliecoties uz priekšu, un atbalstam izmantojot rokas.

Ja jūs esat augšpusē, jūs varat palīdzēt aizkavēt partnera orgasmu, palēninot tempu, un tas var arī palielināt jūsu paša orgasma intensitāti.

Ja esat apguvuši šis pozīcijas un esat gatavs vēl kādam izaicinājumam, šeit ir dažas nedaudz uzlabotas seksa pozīcijas, kuras jūs varētu vēlēties pievienot savam repertuāram.