Daudziem pāriem un arī brīviem cilvēkiem seksa rotaļlietas ir regulāra un patīkama viņu seksuālās pieredzes sastāvdaļa, bet citiem, kas iepriekš tos nav izmēģinājuši, var būt mazliet grūti izdomāt, ar ko sākt.

Šajā rakstā mēs izskaidrosim visu, sākot ar vibratoriem un beidzot ar erekcijas gredzeniem, lai jūs varētu izlemt, vai vēlaties pievienot kaut ko jautru jūsu seksa piedzīvojumiem.

Apskatiet mūsu klāstu

Iespējams, ka vislabākā vieta, kur sākt, ir apskatīt seksa rotaļlietu klāstu mūsu vietnē. Tur jūs atradīsit visu, no erekcijas gredzeniem līdz lodīšu vibratoriem, sieviešu seksu rotaļlietām, seksa rotaļlietām pāriem un pat padomiem par seksa rotaļlietu lietošanu.

Pārrunājiet dažādas iespējas ar savu partneri un uzziniet, kas jums patīk. Saruna liks jums abiem pasmieties un, iespējams, jūs vēl vairāk satuvinās.

Kad izlemsiet, ko vēlaties, atklāsiet, ka seksa rotaļlietu iegādi var viegli un diskrēti veikt tiešsaistē vai erotikas veikalā. Durex pat iesaiņo seksa preces vienkāršā iepakojumā, tāpēc jums nav jāuztraucas par nosodošu skatienu no piegādes personas puses.

Masāža un vibrācija

Īpaši populāras ir masāžas un vibrējošas seksa rotaļlietas. Lieliska lieta ar ko sākt, būtu maiga pieskāriena Durex Vibe Bullet, mini vibratoru, kas īpaši veidots tā, lai iegultos jūsu plaukstā, un to var ērti pārvietot, lai baudītu jebkurā ķermeņa vietā.

Vibrējošās sajūtas ļoti atšķiras no partnera roku vai dzimumlocekļa manuālajām sajūtām priekšspēles un seksa laikā, un daudzi uzskata, ka tas var būt vēl efektīvāks, lai sasniegtu orgasmu.

Seksa rotaļlietām nevajadzētu būt pārāk sarežģītām vai grūti lietojamām, tāpēc visas mūsu pieaugušo seksa rotaļlietas ir izgatavotas tā, lai tās būtu intuitīvas un viegli lietojamas. Visām seksa rotaļlietām ir pievienotas baterijas, lai jūs varētu sākt tās lietot uzreiz pēc tās izņemšanas no kastes.

Erekcijas gredzeni

Erekcijas gredzeni ir vēl viena iespēja, kuru jūs varētu vēlēties izmēģināt. Erekcijas gredzeni jāuzvelk uz dzimumlocekļa pamatnes, piemēram kā, Durex Play Ring, erekcijas gredzens, vai  arī ap dzimumlocekli un sēkliniekiem, lai palēninātu asins plūsmu, sekmējot ilglaicīgāku sniegumu. Daži gredzeni, piemēram, Durex Devil Ring, vibrējošs gredzens ar stimulatoru un Durex Vibe Ring, vibrējošs gredzens, vibrē, lai sagādātu lielāku prieku abiem partneriem.

Lubrikanti palielina baudu

Cerams, ka tas jums dos daudz vielu pārdomām. Atcerieties, ka vienmēr jālieto piemērots lubrikants ar seksa rotaļlietām, piemēram Durex 2in1 masažas un intīmais lubrikants, ar Amazones guaranas augu ekstraktu (drošs lietošanai kopā ar rotaļlietām, bet ne ar prezervatīviem). Daudzus citus Durex Lubrikantus var izmantot gan ar rotaļlietām, gan ar prezervatīviem (izlasiet pievienotās instrukcijas), un tie var padarīt spēli patīkamāku - patstāvīgi vai kopā ar partneri, tāpēc izmēģiniet dažādus veidus, lai uzzinātu, kurš jums patīk vislabāk.

Neatkarīgi no tā, vai esat attiecībās vai dodaties seksa lidojumā vienatnē, seksa rotaļlietas patiešām var palielināt jautrību guļamistabā - tad kāpēc gan vienu vai divus nepamēģināt un redzēt, kā un kas jums patīk.