Runājot par seksu ar jūsu partneri, lielāks ne vienmēr ir labāks. Kā saka, svarīgs nav izmērs, bet gan kā to lieto. Neatkarīgi no tā, ar ko jūs strādājat, šeit ir atrodamas vislabākās seksa pozīcijas, ko izmēģināt katram dzimumlocekļa izmēram.

SEKSA POZĪCIJAS DZIĻAI PENETRĀCIJAI

Nevaldāmais pūķis

Jūsu partneris četrrāpus uz gultas malas, jūs stāviet aiz jūsu partnera ar kājām plecu platumā.

Palūdziet savam partnerim turēt kājas cieši kopā, lai jums abiem pastiprinātu sajūtas.

Jūsu rokas ir brīvas pieskarties jūsu partnera ķermenim jebkurā vietā, kur tas patīk visvairāk.

Ačgārnais gans

Ačgārnais gans ir vēl viena populāra pozīcija dziļākai penetrācijai, kas ļauj jūsu partnerim pārņemt grožus.

Nogulieties uz gultas. Tad jūsu partneris var uzsēsties jums virsū, vēršoties prom no jums, tā lai viņi skatītos jūsu kāju virzienā.

Kad esat iekšā jūsu partnerī, pajautājiet viņam/-ai, lai kustas uz augšu un tad uz leju, tādā tempā, kas viņam/-ai patīk vislabāk.

Atbalstiet jūsu partneri, uzliekot rokas uz viņa/-as vidukļa, nokļūstot līdz ritmam, kas patīk jums abiem. Noliecoties uz priekšu, jūsu partneris var dažādot kustības, eksperimentējot ar virzību uz priekšu un atpakaļ vai apļveidā, mainot ātrumu un dziļumu.

Lotoss

Šī ir atjaunota misionāru pozas versija, kas jums abiem varētu patikt. Nedaudz pielāgojot klasiku, pārmaiņas ir nelielas, bet, kā mēs visi zinām, mazas lietas var nozīmēt lielas pārmaiņas.

Sāciet ar misionāru pozu, tad palūdziet savam partnerim saliekt kājas nelielā leņķī un atbalstīt kājas uz jūsu gurniem. Šī pozīcija saīsina maksts kanālu vai tūpli, sniedzot jums dziļākas penetrācijas sajūtu.

Lai padarītu situāciju vēl karstāku, pielietojiet seksa rotaļlietu papildu stimulācijai un eksperimentējiet ar mūsu intīmo gēlu klāstu.

Dāsni apveltītajiem...

Runājot par lieliem dzimumlocekļiem, dažreiz tiešām var būt pārāk daudz kā laba. Ja jūs tikko esat sākuši tikties ar kādu pārāk diženu, šeit ir atrodamas dažas seksa pozīcijas, kuras var izmēģinās šādā gadījumā.

Ķ​irsītis uz deserta

Šī ir laba pozīcija, kuru izmēģināt, jo penetrācijas leņķis nav tik dziļš. Šai pozīcijai ir brīvu roku priekšrocība, lai jūs varētu aizsniegt un spēlēties ar partnera ķermeni.

Nogulieties uz muguras uz gultas, uz mīksta paklāja, kur vien vēlaties. Tad jūsu partneris var nogulties jums virsū ar muguru pret jūsu krūtīm, tā lai jūs abi skatītos uz griestiem, un ar taisni izstieptām kājām.

Atkarībā no garuma atšķirības, jūsu partnera galva atradīs komfortablu vietu uz jūsu pleca vai krūtīm un rokas var novietot tur kur ērtāk.

Sēdošais jātnieks

Vēl viens paņēmiens ir izvēlēties pozīcijas, kas ļauj jūsu partnerim izvēlēties penetrācijas dziļumu.

Apsēdieties krēslā vai uz gultas malas, salieciet ceļus un pēdas novietojiet uz zemes. Šajā brīdī jūsu partneris stāv jums pretī.

Tad jūsu partneris var apsēsties jums virsū, tā lai viņš/-ņa atbalstītos ar ceļiem uz gultas malas un jūs atrastos starp viņa/-s kājām.

Šī pozīcija ir lieliska ne tikai tad, ja jums ir liels dzimumloceklis, tā ir ļoti intīma, jo jūs varat aplikt rokas viens ap otru un skatīties viens otram acīs.

Sekss apskaujoties

Šī pozīcija samazina penetrācijas dziļumu un ir lieliska, ja jūs vēlaties justies intīmi. Visiem patīk apskauties, vai ne?

Nogulieties uz sāniem aiz jūsu partnera, kurš/-ra arī guļ uz sāniem.

Viena no labākajām lietām, ko varat darīt, ja jums ir liels dzimumloceklis, vienmēr seksā iekļaut daudz priekšspēles, lai jūsu partneris būtu relaksēts. Seksa laikā mēģiniet nesteigties un izmantojiet daudz lubrikanta.