Kas ir Jūsu seksuālais karstais punkts?

Labs sekss ir ne tikai dzimumloceklis un maksts.

Daudzi no mums aizmirst, ka visā ķermenī ir erogēnas zonas, un pārsteidzoši, ka šīs saldkaisli radošās zonas ir līdzīgas gan vīriešiem, gan sievietēm. Nākamreiz, kad to iesāksit, mēģiniet izpētīt katru partnera ķermeņa centimetru, nevis virzieties tieši acīmredzamā virzienā.

Ja jums šķiet, ka dažas svarīgas jūsu erogēnās zonas tiek ignorētas, varētu būt ideja atstāt šo emuāru atvērtu savā klēpjdatorā, kad nākamreiz apmeklēsiet veikalus ...

Sāksim to ar šīm astoņām erogēnajām zonām, kas jums jāzina.

1. Lūpas

Tā kā skūpstīšanās daudziem cilvēkiem parasti ir mīlēšanās sākumpunkts, koncentrēšanās uz partnera lūpām nedaudz ilgāk palīdzēs viņam iesildīties un uzbudināties.

Izmēģiniet šo:  lēni noskūpsti partnera lūpas un viegli berzē mēli pret tām - ja partneris reaģē labi, mēģiniet mazliet iesūkt arī viņa apakšējo lūpu.

Vai arī šādi: samīļojiet un pamasējiet viņa lūpas ar savām un mēģiniet tās viegli un rotaļīgi piespiest vienu otrai, maigi pakožot vai izmantojot īkšķi, lai tās paglaudītu.

2. Kakls un dekoltē zona

Kakla sānos un pakauša daļā ir tik daudz nervu galu, ka dažiem cilvēkiem ir nepieciešams tikai viegls pieskāriens kaklam, lai viņus iedvesmotu.

Izmēģiniet šo: pārmaiņus skūpsti uz kakla un maigi kodieni ar zobiem - kontrasts ir ārkārtīgi uzbudinošs. Šeit jūs varat arī pievienot nelielu raupjumu, košanu un sūkšanu, ja tas patīk jūsu partnerim.

Vai arī šādi: mēģiniet izsekot ar mēli no kakla bedrītes līdz balsenei.

3. Ausis

Seksuālākā auss daļa daudziem ir auss ļipiņa, savukārt citiem labāk patīk saldu vārdu čukstēšana ausī par neko.  Ausu spēle nav piemērota ikvienam, un, ja jūsu mīļotājam  iepriekš bijusi slikta “slapja” pieredze, tas var viņu satricināt, tāpēc vispirms pārbaudiet ūdeņus.

Izmēģiniet šo: Ar pirkstu kutiniet partnera auss malu, kamēr jūs savācat visas vaļīgās matu šķipsnas aiz auss.

Vai arī šo: Kad jūs skūpstāt viņa kaklu, viegli virzieties uz augšu, viegli elpojiet virs auss, un pēc tam pasūciet auss malu.

4. Galvas āda

Ir iemesls, kāpēc galvas masieri ir kļuvuši tik populāri, taču divi roku pāri vienmēr ir labāki par vienu.

Izmēģiniet šo: sāciet, spēlējoties ar partnera matiem, un pārejiet pie viņa galvas ādas masāžas ar īkšķi un pirkstu spilventiņiem. Lai iesildītu, maigi virziet nagus pa galvas ādu, tā var radīt ļoti labas sajūtas.

Vai arī šo: savelciet dūres un viegli piespiediet tieši virs pakauša, ap to vietu, kur beidzas matu līnija. Tas lieliski palīdz atbrīvot spriedzi.

5. Plaukstas locītavas iekšpuse

Tā kā iekšējā plaukstas locītava ir zona, kurai daudz nepieskaras, tā var būt jutīga vieta.

Izmēģiniet šo: kad jūs sēžat pretī partnerim - pie galda tas der ļoti labi - izveidojiet acu kontaktu, kad jūs viegli turat plaukstu plaukstā un izmantojat īkšķi no otras rokas, lai glāstītu viņa iekšējās plaukstas locītavas vidū. 

Vai arī šo: Priekšspēle nenotiek tikai guļamistabā - nākamreiz, kad kopā ejat kopā un turat rokas, izmantojiet īkšķi, lai paglaudītu viņa plaukstas iekšpusi. Jūs varētu atgriezties īsākā maršrutā mājās, nekā bijāt plānojis ...

6. Krūšu galiņi

Krūšu galiņi ir pilni ar nervu galiem un tie ir viena no jutīgākajām ķermeņa vietām. Šī vieta parasti tiek aizmirsta, kad runa ir par vīriešiem, bet dažiem vīriešiem viņu krūšu galiņi ir neticami jutīgi.

Izmēģiniet šo: ar pirkstu galiem glāstiet zonu ap galiņiem un uzmanīgi noskūpstiet tos. Sāciet ar viegliem pieskārieniem, līdz partneris vēlas vairāk.

Vai arī šo: Lēni un viegli pūtiet uz tiem, līdz jūsu partneris vēlas vairāk - tad pārejiet pie pieskārieniem un apļveida laizīšanas ar mēli.

7. Sēžamvieta

Uz sēžamvietas ir miljoniem nervu galu. Esiet rotaļīgi!

Izmēģiniet šo: Veiciet partnerim ilgu muguras masāžu un pēc tam, kad esat padarbojies pie muguras lejasdaļas, pārejiet pie sēžamvietas, lai uzsildītu vēl vairāk.

Vai arī šo: Kad tavs mīļākais sniedz jums orālo seksu, piespiediet viņa sēžamvietu, lai parādītu, cik ļoti jūs to izbaudāt. Daži cilvēki mīl nerātnu pērienu uz sēžamvietas seksa laikā vai priekšspēles ietvaros, tas viņus patiešām uzbudina.

8. Pēdas

Ja jums kādreiz ir bijis patiešām labs pedikīrs ar pēdu masāžu, jūs jau zināt par to.

Izmēģiniet šo: Veicot partnerim pēdu masāžu, noliecieties un rotaļīgi ielieciet vienu vai divus viņa pirkstus savā mutē.

Vai arī šo: kutiniet, skūpstiet un viegli saspiediet ādu uz pēdām un pirkstiem vai berzējiet tos ar masāžas želeju, piemēram, Durex Play 2 in 1.

Ir taisnība, ka ikvienam patīk, ja viņam pieskaras atšķirīgi, un tas, kas vienu cilvēku padara traku, var būt nepatīkams citam, taču, pievēršot uzmanību visām jūsu mīļotā ķermeņa dažādajām vietām, var atrasties vēl daži slēptie karstie punkti.

Vēlaties vairāk? Iekšējie augšstilbi, iegurņa reģions, dzimumloceklis un maksts ir paši par sevi saprotami, tāpēc mēs tos šeit neiekļāvām, taču mums ir daudz padomu, kā sniegt labu orālo seksu, kā arī kā izmantot rokas,  ja tas ir tas, ko jūs meklējat.